Led ekrāni

Reklāma Rīgas sabiedriskajā transportā

Jauns
Apraksts
Sabiedriskais transports ir katras lielas pilsētas galvenā cilvēku plūsmas artērija. Un jo vairāk pieaug privātais transports Rīgas ielās un palielinās riteņbraucēju celiņu skaits, jo vairāk Rīgas iedzīvotāji un viesi ir ieinteresēti to izmantot.

Mēs nodrošinām jums iespēju uzrunāt savu potenciālo pircēju tieši šeit - autobusā, trolejbusā vai tramvajā, izmantojot mūsdienīgu un ērtu komunikācijas kanālu - digitālo ekrānu.

Kopējais Rīgas Satiksme transporta līdzekļu skaits ir ap 600 ar kopējo monitoru skaitu - ~1200 vienība*. Pilnīgi viss transports Rīgas ielās neatrodas nekad, bet, izvērtējot RS statistiku, garantējam, ka aktīvajā periodā (izņemot vasaras sezonu) vienas dienas laikā reklāma tiks raidīta ne mazāk kā 470 sabiedriskā transporta līdzekļos uz ne mazāk kā 1100 ekrāniem. Vienas dienas laikā pārvadāto pasažieru skaits aktīvajā sezonā svārstās no 90 - 235 tūkstošiem cilvēku.

Sabiedriskā transporta ekrāns kā medija veids ir lieliski atbilstošs jebkura plaša patēriņa produkta reklāmai - pārtikas un nepārtikas produktiem, sadzīves ķīmijai, bezalkoholiskajiem dzērieniem u.c. plašas auditorijas precēm. Sabiedriskā transporta digitālie ekrāni ir veids kā īsā laikā informēt ļoti nozīmīgu iedzīvotāju skaitu par jaunumiem, akcijām, īpašajiem piedāvājumiem un visu to, ko jūs vēlaties pateikt savam pircējam laikā, kad viņš ir ceļā uz vai gar jūsu tirdzniecības vietu.

*Reisu izpildes daudzums var mainīties atkarībā no sezonas vai epidemoloģiskajiem apstākļiem. Precizētu statisktiku jautājiet mūsu projektu vadītājiem.

Cena diennaktī

210 eiro

+PVN 21%

Īstā vieta jūsu reklāmai
Aktuālie piedāvājumi