Par mums

Jau 19 gadus mēs izvietojam lielformāta reklāmu Rīgas labākajās vietās. Līdz sīkākajām niansēm mēs pārzinām gan klientu vajadzības, gan ēku un ražotāju iespējas.

Mēs augam līdzi drukas tehnoloģiju attīstībai un vizuālās reklāmas brīnumiem. Mums rūp mūsu pilsētvides tēls un ikvienas reklāmas efektivitāte. Mēs gūstam prieku no apmierinātiem klientiem un skaista darba rezultāta.

Jau 19 gadus mēs izvietojam lielformāta reklāmu Rīgas labākajās vietās. Līdz sīkākajām niansēm mēs pārzinām gan klientu vajadzības, gan ēku un ražotāju iespējas.

Pieredze

Visual Media Group ir uzņēmums, kas pastāv jau 19 gadus un nodarbojas ar drukas materiālu ražošanu, piegādi un uzstādīšanu visā Baltijā. Gadu gaitā esam sadarbojušies ar lielākajiem Latvijas un starptautiskajiem uzņēmumiem, sniedzot efektīvu atbalstu tirdniecības vietu, izstāžu, pasākumu, mūzikas festivālu noformēšanā.

19 gadu garumā mēs piedāvājam labākos vides reklāmas risinājumus Rīgā. Kopš 2016. gada aktīvi attīstām mūsdienīgu un pievilcīgu digitālo vides reklāmas risinājumu tīklu.

Atbildība

Mēs nodrošinām pilnu servisu visiem mūsu produktiem, rūpējamies par to, lai ikviens no tiem, sākot ar mazas vizītkartes izgatavošanu un beidzot ar milzu reklāmas sienas saskaņošanu un uzstādīšanu, tiek realizēts uzmanīgi un laikā.

Mūsu pieredzējušie speciālisti pievērš lielu vērību katra projekta detalizētai plānošanai, kā arī nodrošina atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem, lai pāliecinātos par sekmīgu projektu īstenošanu.

Estētisms

Mūsu komandu veido pieredzējuši speciālisti, kam rūp klientu projektu estētiskā puse un tas, lai tie atbilstu augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs vienmēr sniedzam padomus un ieteikumus klientiem par labāko tehnisko risinājumu un pārliecināmies, ka klienta iecere kļūst par acīm baudāmu un pievilcīgu projektu.

Komunikācija

Komunikācijā mēs cenšamies būt pretīmnākoši un saprotoši, lai palīdzētu klientam ātri un efektīvi atrisināt jebkādus jautājumus. Mūsu atvērtība un draudzīgā pieeja nodrošina klientam komfortablu un patīkamu sadarbības vidi.

Mēs vērtējam klientu laiku, tādēļ cenšamies uzņemties atbildību par savu darbu un ātri reaģēt uz klienta pieprasījumiem.

Patiesas rūpes

Katrs Visual Media darbinieks ir apņēmības pilns sniegt augstākā līmeņa pakalpojumus. Pievēršot īpašu uzmanību kvalitātei un klientu vajadzībām, mūsu komanda ir gatava piedāvāt personisku pieeju katram projektam, nodrošinot, ka katrs klients saņem profesionālu atbalstu visos projektu posmos.

Наши проекты

1220

Realizēti projekti
Rīgā un Jūrmalā

Рекламные стены
30
Цифровые экраны на мостах
11
Цифровые экраны
26
Наш опыт
20 gadi

Нам доверяют

Liepāja
Bite
Decathlon

Отзывы клиентов

Мы счастливы, когда наш
клиент счастлив

Mēs Tele2 vienmēr cenšamies izmantot inovatīvus risinājumus gan sava produkta attīstīšanā, gan komunikācijās un reklāmas iespējās. Visual Media radītie ekrāni Rīgā ir ļāvuši turpināt eksperimentēt ar dažādu mediju izmantošanu, pateicoties arī ātrai un atsaucīgai abu pušu sadarbībai, spējām pāris dienu laikā pielāgot tajā brīdī aktuālo komunikācijas kampaņu un kā vieni no pirmajiem izvietot savu reklāmu LED ekrānos Rīgā, kopš šī brīža aktīvi turpinām izmantot Visual Media reklāmas tīkla ekrānus un esam apmierināti ar to tehnisko kvalitāti un komunikāciju ar mūsu mediju aģentūru risinot izaicinājumus un mūsu vēlmes.

Agris Rencis - Tele2 Mārketinga vadītājs
Agris Rencis
Tele2 Mārketinga vadītājs

Visual Media pakalpojumi sevī ietver zelta kombināciju - kvalitatīvu produktu, labu cenu, ātru servisu un profesionālu projektu vadību. Arī nestandarta projektiem ieteiks atbilstošākos risinājumus.

Jana Meidropa - LPP Lativa Marketinga menedžere
Jana Meidropa
LPP Lativa Marketinga menedžere