Pakalpojumi

Reklāmas sienas

Iespaidīgs izmērs — spēcīga ietekme

Mediju vide un cilvēku paradumi strauji mainās — izzūd TV kanāli, samazinās to popularitāte un spēja vienot pie ekrāniem dažādu paaudžu un dzīvesstilu skatītājus. Laikrakstu un žurnālu lasītāji kļūst arvien vecāki. Savukārt gados jauni patērētāji aktīvi bloķē reklāmu interneta portālos. Tikai vides reklāma joprojām spēj nodrošināt masu komunikācijas priekšrocības bez iespējas izslēgt, bloķēt vai izlaist.

Digitālie ekrāni

Mūsdienīgākais vides reklāmas medijs

Dinamisms un ātrums, pamanāmība un ietekme — lūk, spilgtākās digitālo LED ekrānu īpašības. Izmantojiet jauno tehnoloģiju radītās iespējas.

Digitālie pārvadi

Stratēģiska lokācija pilsētas galvenajās artērijās

Pārvadi vienmēr ir bijuši viena no vispieprasītākajām vides reklāmas vietām pilsētā. Izcila lokācija, milzīga autotransporta plūsma, iespēja uzrunāt un novirzīt - tās ir galvenās šī reklāmas kanāla vērtības. Digitalizācija ļauj šo īpašo dislokāciju uzlabot un modernizēt. Pārejot uz reklāmas attālinātu vadību, digitālais pārvads kā vieta iegūst digitālā ekrāna elastību, jaudu, spilgtumu un cenu efektivitāti, saglabājot sev raksturīgo izcilo lokāciju - tieši uz vieslielākās noslodzes automaģistrālēm.

Statiskie pārvadi

Nozīmīgs ilgtermiņa reklāmas kanāls lokālai atpazīstamībai vai patērētāju plūsmas novirzīšanai

Gaismas kaste vai vides baneris uz pārvada ir izcila reklāmas lokācijas vieta - augstas intensitātes transporta plūsma un ļoti laba pārredzamība. Efektīvs vides reklāmas veids ilgtermiņa ziņas nodošanai, potenciālo patērētāju plūsmas novirzīšanai un jaunu ieradumu veicināšanai kādā konkrētā lokācijā.

Pasažieru Vilciens

Ātri, ērti un mūsdienīgi - sasniedz aktīvos Rīgas reģiona iedzīvotājus jaunajos elekrovilcienos.

DCL Mazie vides stendi

Plašākais tīkls Rīgā

DCL -Mazās vides stendi ir jauns instruments vides komunikācijā. Plašs mazo vides stendu tīkls veido lielisku kanālu informācijas nodošanai un reklāmas satura izvietošanai galvaspilsētā.
Tīklam strauji attīstoties (plānots uzstādīt 250 stendus Rīgas nozīmīgākajās vietās), būs iespējams ne vien uzrunāt nozīmīgu Rīgas iedzīvotāju daļu, bet arī efektīvi virzīt patērētāju uz pakalpojuma sniegšanas vai preces iegādes vietu.

Reklāmas ražošana

No lielformāta plakāta līdz smalkai vizītkartei

Mūsu dizaina un ražošanas speciālisti ikvienam uzdevumam ķeras klāt atbildīgi un ar degsmi. Piedāvājam pilnu servisa ciklu- saskaņošana, dizaina izstrāde, ražošana, montāža.
Mūsu pakalpojumus izmanto  dažādu nozaru uzņēmumi, reklāmas aģentūras, veikalu tīkli, pašvaldības u.c.
Darbības principi: individuāla pieeja, kvalitāte, serviss un ilgtermiņa attiecības.

  • PVC baneri
  • Līmplēves izstrādājumi
  • Izkārtnes, gaismas kastes, piloni
  • Fotosienas, roll-up, promo galdi
  • Lokšņu materiāli
  • Tekstils
  • Prezentmateriāli
  • POS materiāli
  • Nestandarta instalācijas un stendi
  • Sadarbība ar PR un pasākumu aģentūrām